نتایج جستجو برای عبارت :

تداعی ازاد

اقایان تتلیتی این من تتلوازاد شد وشمااااا لطفا برای اون گدایی نکنید
چند روز پیش باخبر دستگیری خوانده ی معروف امیر تتلو می گذردو  الان خبر ازادی تتلو پخش میشود الان بقول حمید صفت ازاد خوشحالم ننه
ودر نتیجه بتید گفت هر **** رونباید گفت.
ما میخوایم ازاد باشیم
ولی خب ازاد بودن یعنی چی
هیچوقت نمیشینیم معنیش کنیم یعنی چی
وقتی بتونیم داد بزنیم یعنی ازادیم
وقتی بتونیم لخت بریم یعنی ازادیم
وقتی بتونیم 
ما روش هایی که انتخاب میکنیم درسته
اما در عمل کارهای اشتباهی میکنیم
در واقع همه کارهایی که تو رو به سمت خودت بودن میبره یعنی ازاد بودن
اما چی؟
لخت بودن؟
لخت بودن انتخاب خودته یا بقیه انقدر تبلیغ کردن فکر میکنی لخت بودن انتخاب خودته؟
ازادی یعنی خودت بودن
منتهی چند  نفر از اونایی که
⛔️ترمز ازاد نمی شود: ✅اولین علت:گیر کردناهرم بندی پدال ترمز (ازاد کردن)✅دومین علت:درست کار نکردن سوپاپ یکطرفه (ازاد مردن – تعویض قطعات معیوب)✅سومین علت:گرفتگی مجرای جبران کننده (تمیز کردن)✅چهارمین علت:چسبندگی کاسه نمد پلانجر هیدرولیکی (تعویض کاسه نمد)✅پنجمین علت:چسبندگی پیستون (روغنکاری و در صورت لزوم تعویض قطعات معیوب)✅ششمین علت:شکستگی فنر بر گردان (تعویض) ⛔️کم شدن مایع ترمز:✅اولین علت:معیوب بودن یا فرسودگی کاسه نمدها در قسمت هیدر
چهل روز از شروع دوره آموزشی اجباریم گذشته و انشالله بیست روز دیگر تموم میشه. دوره ای که به نظر می رسه موارد اموزشی‌ش از قبیل کار با اسلحه و تیراندازی و ... رو تو یه هفته هم میشه جمعش کرد و این حجم بطالت و اتلاف وقت رو کم کرد. اما نکته‌ای که تو این چهل روز متوجه شدم اینه که با وجود اینکه این چهل روز تقریبا هیچ کار مفیدی انجام نمیدم، تو اندک ساعاتی که در اختیار خودمم، بازدهی خیلی بیشتری نسبت به روزایی دارم که به صورت کاملا ازاد در اختیار خودم
هر ساله دانشگاه ازاد برای رشته های با ازمونش اقدام به پذیرش دانشجو تو مرحله تکمیا ظرفیت میکنه که این زمان هر سال دچار تغییراتی میشه برای همینم اگه داوطلبی تکمیل ظرفیت ازاد مد نظرش باشه حتما باید پیگیر اطلاعیه های دانشگاه ازاد درباره مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد باشه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/880/زمان-تکمیل-ظرفیت-دانشگاه-آزاد.html
امام علی بن الحسین ع فرمود صبر نسبت بایمان مانند سر است بتن و هرکه صبر.   ندارد ایمان ندارد 6 ابو بصیر گوید شنیدم امام صادق ع میفرمود ازاد مرد در همه احوال ازاد مرد است اگر گرفتاری برایش پیش اید صبر کند و اگر مصیبتهابر سرش ریزد اورا شکسته نکند اگر چه اسیر شود ومغلوب گردد و سختی جایگزین اسایشش شود چنانکه یوسف صدیق امین صلوات الله علیه رابردگی و مغلو بیت واسارت زیان نبخشد  تاریکی و ترس چاه و انچه بر سرش امد زیانش نزد تا خدا بر او منت گذارد و ستمگ
دیروز رفته بودم توچال کلن هم خیلی سخت بود یعنی واقعن پدرم در اومد هم کمرم داقون شد هم وام درد میکرد و همه جام هم سردش بود ولی فارق از این ها بهم خوش گذشت داشتم فک میکردم که واقعن چرا بهم خوش گذشت اخه واقعن هیچیزه جالبی نبود جز سختی به این نتیجه رسیدم که شاید از خود سختیش خوشم میاد یعنی مثل یه جور مازوخیست  بعد فرداش (که میشه امروز) یاده حرف یکی افتادم که میگفت وقتی اسایشت بالا بره مشکلات و دقدقه های ذهنیت هم پیچیده تر میشن مثلا اگه من همین چن وق
یه چیزو متوجه شدم.
ادمایی که همیشه به من سردرد میدن
یا ازشون سعی میکردم دوری کنم
همه شون یه اخلاق مشترک رو حتما داشتن:
too much drama

ادمایی هستن که یا وقت ازاد زیاد دارن
یا یه سری اختلالات و به هم ریختگی های روحی و روانی دارن
یا به هر دلیلی به اهدافشون نرسیدن و میخوان بقیه رو اذیت کنن
یا دیکتاتورن
یا هرچی

بلاخره توی شخصیتشون یه مسئله ای دارن که بیشتر ادمها نمیتونن باهاش کنار بیان.

اغلب ادمهای کانادا
و نه همه
ولی اغلب ادمها
دنبال دراما هستن

دل
بعد از اهنگای نازنینم نوبت حرکت بعدی بود:)) بعله ! خرید*_*
ی سری چیزا همیشه دوس داشتم بخرمشون رو یافتم 
دوتا جوراب خوشگل خریدم:))) کی فکرشو میکرد یروز من عاشق جوراب بشم (از قسمت شستنشون بدم میاد)
یه کیف زرد خوشگل دیدم اما نمیدونم چرا مغازه بسته بود:((( همون مونده با کفش و مانتو:/ 
چرا واقعا خرید اینقدر حالو جا میاره!!!!!
+ی سر هم رفتم لیزر:دی پوستم حساسه دیگه گفتم بزار راه بهترو امتحان کنم 
• روز ب روز از دیدن دوستام هیجان زده تر میشم از باهم بودنمون(دی
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم  .
ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد
سایتی در مورد ثبت نام کنکور
اطلاعاتی در مورد ثبت نام کنکور ازاد
نحوه ثبت نام ازاد و دولتی
ثبت نام کنکور آزاد و شرایط آن
زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی
سایتی برای رفع مشکلات تحصیلی شما
امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد .

نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ از طریق سایت azmoon.org اعلام میشه و داوطلبایی که انتخاب رشته کنکور دانشگاه ازاد رو انجام میدن ، می تونن با اطلاعاتشون وارد سایت بشن و جواب نهایی دانشگاه ازاد 99 رو ببینن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو ، نتایج انتخاب رشته ازاد 99 ممکنه یکی از سه حالت ، قبولی ، مردود و یا ذخیره باشه که داوطلبا باید با توجه به نتیجه شون ، طبق اطلاعیه های سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام کنن .

برای مطالعه متن کامل مقاله
سلام
با خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم  .
زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۹
سایتی در مورد زمان انتخاب رشته
اطلاعاتی در مورد انتخاب رشته
سایتی در مورد ارشد 99
زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی در مورد دانشگاه ازاد 99
کارشناسی 99 و اطلاعاتی در مورد آن
تاریخ انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۹
سایتی در مورد زمان انتخاب رشته کارشناسی ارش
زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ از طریق اطلاعیه های تو سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اطلاع رسانی میشه و همه ی داوطلبایی که مجاز به انتخاب رشته شدن می تونن تو زمان انتخاب رشته ازاد ۹۹ وارد سایت azmoon.org بشن و انتخاب رشته دانشگاه آزاد رو انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، داوطلبا باید دفترچه انتخاب رشته ازاد رو از سایت دانلود و بعد از اولویت بندی کد رشته محل های مد نظرشون تو تاریخ انتخاب رشته دانشگاه ازاد 99 وارد سا
فروش دامنه با دامین و پبج اتوریتی بالای 10 تضمینی 
دامنه رنکدار ازاد,فهرست دامنه های رنکدار ازاد,دامنه رنکدار قابل ثبت,دامنه رنکدار با پسوندهای مختلف,لیست دامنه های پیجرنکدار ازاد,سامانه معرفی دامنه های رنکدار,فهرست دامنه 
دلم پرواز میخواد
دلم میخواد رها بشم ...
دلم هوای ازاد رو میخواد ...
من الان فقط یه زندانی ام که هر لحظه نفسش داره کم میشه
من با بیماریم مقابله کردم و شکستش دادم ...
اما اینو نمیدونم ..
واقعا دلم میخواد برم تو فضای ازاد نفس بکشم
دلم دریا میخواد 
دلم میخواد قدم بزنم
دلم میخواد برم مسافرت
دلم میخواد از ته دل بخندم بدون کوچک تری دغدغه ای 
دلم شنا میخواد 
 دلم بسکتبال میخواد 
دلم قران خوندن میخواد
دلم یک ساعت پشت سره هم طناب زدن میخواد
وقتی برف قشنگ میا
ف میگه سخت نگیر خودتو نگیر ازاد باش رها باش حساتو رها کن ولی خودش از همین حسای رهاش سه نفرو از دست داد...خواب دیدم ازدواج کردم و آخرین لحظه اومدم بغلت کردم کاری که هیچوقت نکردم، یه بغل محکم پر از درد و حس، چون هم من نمیخواستم هم تو اما هیچکدوم نمیگفتیم مثل الان
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته
اطلاعاتی در مورد دانشگاه ازاد
سایتی در مورد دکتری آزاد 99
دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 99
نحوه دانلود دفترچه انتخاب رشته
دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا ازاد ۹۹
سایتی در مورد دکتری ازاد99
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باش
سلام و عرض ادب به شما  گپمون خاص ادمیناش باکلاس‍♂️ ممبر هاش آس مدیرش از اون باحالاس جای شماها توی قلب ماهاس❤ جای بی ادبا تو لیست سیاه ست درخواست پیوی و بحث سیاسی ممنوع ویس ازاد در صورت رعایت کردن احترام بزارین
ادامه مطلب
  فر مود بخدا سوگند که گداردن یک حج نزد من از اینکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به ده بنده وهفتاد بنده محبوتر است و اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انها را ا ز گرسنگی برهانم وپیکرشانرا بپوشانم تا ابروی انهارا نزد مردم حفط کنم نزد من ازگزاردن حجی وحجی تابرسد بده حج و هفتاد حج محبوبترتر است
فروش دامنه با دامین و پبج اتوریتی بالای 10 تضمینی 
دامنه رنکدار ازاد,فهرست دامنه های رنکدار ازاد,دامنه رنکدار قابل ثبت,دامنه رنکدار با پسوندهای مختلف,لیست دامنه های پیجرنکدار ازاد,سامانه معرفی دامنه های رنکدار,فهرست دامنه 
امام صادق ع فرمودبخدا سوگند که گذاردن یک حج نزد من از اینکه من از ابنکه یک بنده ازاد کنم تا برسد به. ده. بنده و هفتاد بنده محبوتر است  اگر یک خانواده از مسلمین را کفالت کنم که انهارا از گرسنگی برهانم وپبکرشان بپوسانم. تا ابروی  انها را نزد مردم حفظ کنم نزد من از گزاردن حجی و حجی تا برسد بده ح وهفتاد حج محبوتر است 
باسلام !
با خلاصه داستان فیلم سینمایی نید فور اسپید درخدمتتون هستیم.
توبی مارشال به همراه دوستش پیت به مسابقه های خیابانی می روند توبی یک گاراژ دارد به نام مارشال موتورز.یک روز دینو بروستر دشمن  توبی برای درست کردن یک فورد موستانگ پول خوبی پشنهاد کرد و توبی مجبور بهقبول کردن قرار داد کرد که پدر خود را از زندان ازاد کند. یک روز دینو پیشنهاد کرد برای رانندگی مسابقه ای بدهند توبی به پیت برای شرکت نکردن اصرار کرد ولی پیت شرکت کرد پیت حرکتی کرد که

تاریخچه کارخانه قند.............................................................................................5مقدمه ........................................................................................................7مراحل تولید قند.................................................................................................... 11اصطلاحات صنایع قند..........................................................................................12دیفوزیون...............................................................................................................17روش تصفیه........................................................................................................22متداول ترین روش خطوط ت
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد
سایتی در مورد اعلام نتایج
اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
اطلاعاتی در مورد انتخاب رشته ارشد
سایتی در مورد مقطع گارشناسی ارشد
زمان مشاهده جواب انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹
زمان و انتخاب رشته ارشد 99
سایتی در مورد اعلام نتایج
اطلاعاتی در مورد ارشد دانشگاه ازاد
نتایج ارشد آ
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی در مورد دانشگاه آزاد99
آزاد 99 و انتخاب رشته آن
اطلاعاتی در مورد کنکور
کنکور 99 و سایتی در مورد ان
انتخاب رشته و کنکور99
سایتی در مورد انتخاب رشته ازاد 99
انتخاب رشته ازاد 99
سایتی در موردانتخاب رشته کنکور سراسری 99
سایتی در دانشگاه آزاد
انتخاب رشته و
 تو کل زندگیم هیچ چیزم دقیقا  برای خودم نیست ...
هیچ چیز
حتی گاها احساس میکنم من خودمم برای خودم نیستم ...
نمیدونم در آینده یعنی روزی میاد که ببینم تمام من برای خودمه!!
نمیدونم ...
من تنها چیزی ک دلم میخواد اینه ک رها و ازاد باشم ...
خودم برای خودم باشم ... همین
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اموزش وپرورش از نظر غرب-در غرب اخلاق ازاد است دین ازاد است- فقط درمسائل میفرمایند که حقوق کسی نقض ویاضربه نخورد- دراباطه جنسی سن بالای قانونی باشد هم وغم اموزش درغرب- شناخت خصوصیات فرد وبخصوص هوش وچه کاربرد-مفید میتوان از فرد درجهت دنائی بدست اورد فد تا چه حد میتوان  بارور کرد وز ایشان استفاده کرد همانمطلبی کهاقای ترامپ میرماید مانند گاو شیرده استفاده برود در این زمینه میلیارد ها دلار هزینه کردند ومی
تمرین
لازمه که شما هر روز تمرینی برای خودتون داشته باشین چونکه بدن بدون تمرین قوی نمیشه و تمریناتی که من در اینجا برای شما میگم شامل تمرینات قدرتی و استقامتی هست که به شما کمک میکنه تو زندگی شور و نشاط زیادتری در انجام دادن کار ها داشته باشین
استقامت یعنی ازاد کردن انرژی به مرور زمان توسط بدن هر چقدر در فعالیت ها بتونید بیشتر دوام بیارید استقامت بیشتری دارید 
مثلا بتونید یک وزنه 100 کیلویی رو بلند کنید و حدود 5 دقیقه تو دستتون باشه به این میگن
نتایج بدون کنکور ارشد آزاد از طریق سایت azmoon.net اعلام میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، داوطلبایی که تو زمان ثبت نام بدون آزمون ازاد وارد سایت azmoon.org میشن و ثبت نامشون رو انجام میدن ، می تونن با اطلاعات ثبت نامیشون وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بشن و جواب بدون آزمون ارشد ازاد رو مشاهده کنن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/999/اعلام-نتایج-ارشد-بدون-کنکور-دانشگاه-آزاد.html

استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
نتایج نهایی دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش آزاد اعلام میشه و داوطلبا می تونن با اطلاعاتشون وارد سایت بشن و جواب نهایی کنکور ازاد رو مشاهده کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، داوطلبا می تونن با استفاده از کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد سایت azmoon.org بشن و نتایج نهایی دانشگاه ازاد رو دریافت کنن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/945/اعلام-نتایج-نهایی-دانشگاه-آز
اعلام نتایج دانشگاه آزاد 99 واسه رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد ، مثل پروسه ثبت نام ، کاملا جدا از هم انجام میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، نتایج دانشگاه آزاد ۹۹ واسه رشته های با کنکور آزاد از طریق سایت azmoon.org اعلام میشه و داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور دانشگاه ازاد شرکت کردن می تونن با اطلاعاتشون وارد این سایت بشن و جواب دانشگاه ازاد 99 رو ببینن .

نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که

1
غمگینم،
مثل آدمی که دو سه روزه شارژ گوشیش تموم نشده..

2
از دیروز صبح حالم خوب نبود،ناهار با اون وضع و حالت تهوع ترجیح داد نون وماست بخورم دانشگاه
ولی انقدر حالم بد بود که بعدش خوابم نبرد و زدم بیرون درمانگاه گفت قرص ازاد نداریم:|
بعد اموزشگاه یه دمنوش بابونه بهم دادن،بین دوتا کلاسم رفتم داروخونه،گفتم فقط یه قرص بده من به آخرشب برسم
اخرش اومدم خونه و بعد رفتن مهمونا ساعت11 رفتم بیمارستان..تب 39درجه آانفلوانزا:|

3
میشه دعا کنید مشکلمون حل شه
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
ریاضی
حل تمرین و نمونه سوال از فصل 5
تا صفحه 58 متاب وزارتی در خود کتاب حل شود

دوم
اجتماعی
تدریس درس 14
فعالیت ها و کاربرگه های درس 14 کامل شود

سوم
ورزش
بازی ازاد به دلیل یخ زدگی زمین
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هدیه
تدریس درس 14
امادگی برای جلسه بعد
  رسولخدا ص فرمود هرکه سه نفر از مسلمین را اطعام کند خدا اورا از سه.  بهشت در ملکوت اسمانها اطعام کند  1 فردوس 2. جنت عدن 3. طوبی و ان درختی است که از جنت عدن بیرون ابد  و پر وردگار ما انرابدست خود کاشته. است   یعنی انرا تنها  بقدرت خود بدون وساطت  فرشته اسباب دیگری  افریده است  4 امام  صادق ع فرمود مردی نیست که دوتن از مومنین را بخانه خود برد و بقدر سیری انها بخوراند جز انکه این عملش. بهتر از ازاد کردن یک بنده باشد
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
مسابقات رمضانیه۱۳۹۸
❇️ هفتمین دوره ی مسابقات رمضانیه بشرح زیر میباشد
حفظ قران
حفظ حدیث
تنیس براداران
مقاله نویسی
پرسش و پاسخبرادران
اذان برادران
تفسیر سوره حمد
نقاشی

❇ مسابقه حفظ قران
✳سطح ۱
کلاس دوم تا چهارم ابتدایی:
سوره ی مبارکه ناس تا زلزال
✳سطح ۲
کلاس پنجم تا هشتم :
سوره ی مبارکه زلزال تا اعلی
✳سطح ۳ کلاس هشتم تا دوازدهم :
سوره ی مبارکه اعلی نا نباء
نونهالان سوره های مبارکه کافرون تا ناس
عمومی:
✳سوره های مبارکه ملک یاسین واقعه
حس های پوست شامل مواردزیراست:

1_لمس
2_درد
3-حرارت{دما}

"اطلاعات لمسی به صورت لمس ظریف ویالمس خشن دسته بندی می شود.لمس ظریف گیرنده های وزیرشاخه های متنوعیی دارد .گیرنده های لمسی ظریف سطحی.ناحیه پذیرای کوچکی دارند که درک تحریکات که به هم بسیارنزدیک هستندرامی دهد. گیرنده های لمسی ظریف سطحی ازکپسول های مایسنرکه به لمس ظریف وارتعاش ودیسک های مرکل که به فشارحساس هستند.تشکیل می شوند.گیرنده های انتهایی موکه به جابجایی موحساس هستند.ناحیه پذیرایی ک
حس های پوست شامل مواردزیراست:
1_لمس
2_درد
3-حرارت{دما}
"اطلاعات لمسی به صورت لمس ظریف ویالمس خشن دسته بندی می شود.لمس ظریف گیرنده های وزیرشاخه های متنوعیی دارد .گیرنده های لمسی ظریف سطحی.ناحیه پذیرای کوچکی دارند که درک تحریکات که به هم بسیارنزدیک هستندرامی دهد. گیرنده های لمسی ظریف سطحی ازکپسول های مایسنرکه به لمس ظریف وارتعاش ودیسک های مرکل که به فشارحساس هستند.تشکیل می شوند.گیرنده های انتهایی موکه به جابجایی موحساس هستند.ناحیه پذیرایی کوچک
نصربن قابوس گویدامام صادق ع  اطعام دادن بیک مومن نزد من محبوبتر است اار ازاد کردن ده بنده وگزاردن ده حج  عرض کردم ده بنده  وده حج  فرمود ای نصر اگر شما طعامش ندهید میمیرد یا زبونش میسازید ،زبرا او از فشار گرسنگی  نزد ناصبی میرود از او سوال میکند  مردن برابش از سوال کردن از ناصبی بهتر است ای نصر هر که مومنی را زنده کند چنان است که همه مردم را زنده کرده و اگر با و اطعام نکنید اورا. کشته اید واگر اطعامش کنید او را زنده کرده اید 
دکتری گرفتن در دانشگاه آزاد همیشه با اما و اگر همراه بوده. بعضی‌ها معتقدند که ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه آزاد آن قدر زیاد است که اصلا ارزش ندارد وقتت را تلف کنی، اما برخی هم میگویند که دکتری، دکتری است! چه فرقی دارد دکتری دانشگاه آزاد  باشی یا دکتری سراسری!
آیا دکتری بدون کنکور دانشگاه ازاد هم داریم؟
بله و خیر! در مقطع دکتری دانشگاه آزاد مثل کارشناسی پذیرش دکتری بدون کنکور نداریم و بنابراین این که دانشگاه آزاد دکتری بدون آزمون پذیرش می کند ح
یه کورس انلاین را از یه سایتی داشتم میدیدم بعد گفتم بذار اون فلان کورسش را هم ببینم که دسترسی نداد و باید اکانت پرمیوم میداشتم که درواقع یعنی اکانت پرمیوم را با کردیت کارتی چیزی ابتیاع میکردم که خب کردیت کارت که نداشتم هیچی؛ حتی اگه داشتم هم پولشو نداشتم؛ حتی اگه پولشو داشتم هم 1001 چاله و چوله دیگه هست؛ حتی اگه 1001 چاله و چوله دیگه هم نبود که پس آرمان های اموزش ازاد و دنیای ازاد چی میشه؟! حالا با همین اکانت دون پایه ایمیل زدم تیم ساپورت که: من از
علی پرسیده !؟
و گفته هم کنکور دادم و هم در ازمون نیروی هوایی ارتش ثبت نام کردم احتمالا بتونم در رشته پیرا پزشکی دانشگاه ازاد قبول شم یا رشته ای مانند فوریت های پزشکی و شایدم در ارتش قبول شدم که همون استخدام میشه و یا شایدم ظرفیت ها خوب بود معلمی قبول شدم
چون وضع مالی زیاد باحالی ندارم میخوام برم ارتش و یا معلمی تا استخدام بشم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم لطفا اونایی که اطلاعی از شرایطی دارن یا تجربه ای دارن کمک کنن
منتظرم تا از نظراتتون استفاده ک
هیات تو به گونه ایست
که نمی دانم
فرشته ای یا شیطان؟
به مواخذه در من مینگری
که چرا به گونه ی دیگری؟
فریاد خوان
محک همه پلیدی هایی
از دوزخ می ای
تو را با زیبایی چه کار!
به مرگت ناخرسندم
به روشنی ات دل سپرده ام
که روزی زندان خودباختگی را واگذاری
و عاشقانه
دل به انسان سپاری
شعر از:پیمان ازاد
مسابقات  رمضانیه۱۳۹۸
❇️ هفتمین دوره ی مسابقات رمضانیه بشرح زیر میباشد
حفظ قران 
حفظ حدیث 
تنیس  براداران
مقاله نویسی
پرسش و پاسخبرادران
اذان برادران
تفسیر سوره حمد
نقاشی

❇ مسابقه حفظ قران
✳سطح ۱
کلاس دوم تا چهارم ابتدایی:
سوره ی مبارکه ناس تا زلزال 
 ✳سطح ۲
کلاس پنجم تا هشتم :
سوره ی مبارکه زلزال تا اعلی
✳سطح ۳
 کلاس هشتم تا دوازدهم :
سوره ی مبارکه اعلی نا نباء
نونهالان سوره های مبارکه کافرون تا ناس
عمومی:
✳سوره های مبارکه ملک یاسین 
من وابستگی چشم گیری به قهوه و نسکافه دارم از روزانه مصرف هفت الی هشت فنجون رسوندم به 
مصرف روزانه یه لیوان غول پیکر یا همون ماگ این باکلاسا ( تقریبا صورت مسئله رو پاک کردم)
وابستگی دیگه ام به نوشتنه یعنی هروقت مطلبی تو ذهنم بیاد تا ننویسمش اروم نمیشم حتی شده رو کاغذ باطله .
وابستگی درجه دو از نوع حاد هم به شلخته بازی دارم 
روم سیاه میز مطالعه ام همیشه پر از کاغذ باطله و خودکار و لیوان و اشغال خوراکی و ...
کمد لباسامامم که باز میکنم لباسا عین مرغا
❇️اعلام آمادگی۷ نفر برای  حضور در رقابت‌های انتخاباتی در پایان روز دوم ثبت‌نام:
۲ زن و ۵ مرد
شغل نامزدها۲ نفر فرهنگی۳نفر کارمند1نفر بازنشسته1نفر ازاد
سن نامزدها۳ نفر ۳۰-۴۰۲ نفر ۴۱-۵۰۲ نفر ۵۱-۶۰
در روز اول ثبت‌نام تنها یکی از اعضای حزب موتلفه کاشان ثبت‌نام کرده بود که با توجه به ثبت‌نام‌های امروز، تاکنون هشت نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر میخواهید همیشه دعای جوشن کبیر را همراه خود داشته باشید پیشنهاد میکنم برنامه ای که معرفی میکنم را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید . این برنامه محیطی ساده و کم حجم دارد و تبلیغات ازاد دهنده هم ندارد.
ادامه مطلب
  امام صادق ع فرمود در ضمن سفارش امیرالمو منین ع باصحابش اینست بدانید که قران هدایت شب و روز است یعنی در همه احوال و اوقات و نور شب تاریکست  برای هر سختی ونیازی راه نجات را در گرفتاری و بلا نشان دهد پس چون بلایی فرارسد اموال خود را سپر جانتان و چون حادثه یی پش امد که مربوط بامر دینست وجز با دادن جان مرتفع نشود ان خودرا فدای دینتان کنید بدانید که هلاک شده کسی است که دینش تباه شود و غارت زده کسی است که دینش را برباید همانا پس از رسیدن به بهشت نیاز
ورژن دوم سیستم GOLD RADAR
قابلیت تشخیص فلزات ریز در عمق بالا حذف املاح معدنی و ذرات سازگار با مناطق مرطوب،کوهستانی،ناهموار و...قابلیت یونیابی تا عمق 8 متر قابلیت ردیابی تا عمق 9 متر شعاع 1000 متر قابلیت تفکیک دارایی 7 تا مود دیجیتال و مود ازاد ساپورت 99999 فرکانسداری انتن های بسیار قوی دارایی گارانتی و تضمیین تست حضوری سیستم سی دی اموزشی و ارسال به سر تا سر کشور به صورت عمده و خردهمدیریت : سید شایان 0991850320709020660076
بیوگرافی محسن یگانه 
سلام امروز بیوگرافی خواننده معروف و پرطرفدار محسن یگانه را برای شما کاربران محترم اماده کرده ایم . 
خواننده معروف محسن یگانه در تاریخ 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد 
دانشجوی انصرافی و لیسانس مهندسی صنایع که در دانشگاه ازاد ترم ششم است ، همچنین ایشان دو خواهر پزشک و ددندان پزشک دارد ، و همچنین یک برادر که نام او کمیل است ، او فرزند سوم خانواده است .

ادامه مطلب

دیدین چند سالی هست تو ایران پسره زانو میزنه و خواستگاری میکنه و دختره یهو از شدت خوشحالی اشک میریزه و بالا پایین میپره؟ من اینا رو اصلا درک نمیکنم.
بابا این خوشحالی برا دختر غربی‌ه. اونجا روابط دختر پسر آزاده و بدون محدودیت تو انتخاب، با هرکس بخوان هستن و نیاز به ازدواج نیست. بعد پیشنهاد ازدواج یعنی تثببیت رابطه عاشقانه شون. نه تو ایران که توی دختر نمیتونی رابطه ازاد داشته باشی و فقط از راه ازدواج میتونی باهاش باشی. تو که خواستگاری تنها گز
امام صادق ع فرمود صبر نسبت بایمان مانند سر است نسبت به تن هرگاه سر برود تن میرود همچنین است هر گاه صبر برود ایمان میرود 6 ابو بصی. گوید شنیدم امام صادق ع مبفرمودازاد مرد در همه احوال ازاد مرداست اگر گرفتاری برایش پیش ایدصبر کند واگر مصیبتهابر سرش ریزد اورا شکسته نکند اگر چه اسیر شودو مغلوب گردد و سختی جایگزین اسایشش شو د چنانکه یوسف صدیق امین صلواتالله علیه  را بردگی و مغلوبیت و اسارت زیان نبخشیدو تاریکی و ترس چاه و انچه بر سرش امدزیانش نزد ت
کتاب یوزپلنگانی که با من دویده اند رو تموم کردم. با خلاص شدن از دست اسم چرتش:)) و تشبیهات قشنگ و دوست داشتنیش. امشب باید یسری از کارای باقی مونده م رو که برا هفته اول بود و حوصله م نکشید تموم کنم. و هفته ی دوم رو جدی بگیرم که تموم شه کارا. با امید اینکه از بعد تعطیلات عید یا قرنطینه تموم شه، که محاله!:)) و یا کلاس مجازی بذارن و سرم گرم درسا باشه و دیگه وقت نکنم به اینا برسم. به هرصورت نباید بذارم تحت هیچ شرایطی عمرم تلف شه. دارم افسردگی میگیرم. مدام فک
بسم الله الرحمن الرحیم
گام به گام فارسی هفتم. پاسخ تمامی سوالات و درس ازاد های کتاب. منبع:پادرس

دانلود گام به گام فارسی هفتم
برای دانلود گام به گام فارسی هفتم اینجا کلیک کنید
دانلود

----------------------------------------------------------------------------------------
کانال ما در پیامرسان ایتا : Gambegam_padars@
برای ورود به کانال ما در ایتا اینجا کلیک کنید
امام صادق ع فرمود در ظمن،سفارش امبرالمومنین ع باصحابش اینست و بدانید که قران هدایت شب وروز است یعنی در همه احوال واوقات ونور شب تاریکست برای هر سختی و نیازی  راه نجات را در گرفتاری و بلا نشان دهد پس چون  بلایی  فرارسد اموال خود را سپر جانتان سازید وچون حادهه یی پش امدکه بامر دینست وجز با دادن جان مرتفع نشود جان خود را فدای دینتان کنید وبدانیدکه هلاک شده کسی است که دینش تباه شود و غارت زده کسی  است که دینش را بربابند همانا پس از رسیدن به ببهشت
بنام خداوند ایران و ایرانی
امروز به لطف خدا بر آن شدم که با ساخت وبلاگ و صفحاتی در جهان مجازی با پذیرا شدن ترجمه ی متون تخصصی و غیر تخصصی شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کمکی هم به شما و هم به خود که دانشجو هستم  کنم که در این راه سعی من برا ان است تا مسلک و روش پیشنیانمان را در رفتار با مردم در پیش گیرم  به امید خدا شما میتوانید به صفحه ی اینستاگرام و تلگرام بنده هم تشریف بیارید که اموزش زبان در ان جا رایگان است .
باید عرض کنم مطالبی هم که ب
بنام خداوند ایران و ایرانی
امروز به لطف خدا بر آن شدم که با ساخت وبلاگ و صفحاتی در جهان مجازی با پذیرا شدن ترجمه ی متون تخصصی و غیر تخصصی شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت کمکی هم به شما و هم به خود که دانشجو هستم  کنم که در این راه سعی من برا ان است تا مسلک و روش پیشنیانمان را در رفتار با مردم در پیش گیرم  به امید خدا شما میتوانید به صفحه ی اینستاگرام و تلگرام بنده هم تشریف بیارید که اموزش زبان در ان جا رایگان است .
باید عرض کنم مطالبی هم که ب
دختره زنگ زده دکتر هلاکویی میگه من 6 ساله امریکام و با یه پسر کره ای دوستم زنگ زدم با شما مشورت کنم! ما دو تا مشکل داریم : یک اینکه من دوست دارم با این اقا ازدواج کنم اما این اقا هنوز حتی به خانواده ش هم نگفته (تا اینجا که اوکی و منطقیه) و دو اینکه این اقا به شدت غیرتیه و میگه نباید من با دوستای پسرم شب برم بیرون شام و مشروب بخورم !البته اون پسری که من باهاش میرم شام میخورم عاشق من شده و از من خوشش میاد اما من چنین حسی نسبت بهش ندارم نمیدونم چرا این ا
شاید تو این دوران خیلی از مردم بردگی تو امریکا رو ترجیح میدن به این به اصطلاح ازادی در ایران حاظرن تبعیض نژادی بشن تا یک شبه قیمت بنزین بشه سه برابر و به دنبال اون قیمت تمام اجناس افزایش پیدا کنه و جواب اعتراض مردم رو با خشونت بدن و اینترنت جهانی که استفاده ازاد اون حق مردم است که همون رو هم کلی فیلتر کردن حالا تا کوچک ترین اتفاقی بی افتد سریع اینترنت رو قطع میکنن ایران شده شبیه یک زندانی که نه میزارن ازش خارج بشیم نه میزارن زندگی کنیم ما شدیم
پیداکردن دامنه با دامین اتوریتی بالا بدون نرم افزار دامنه های رنکدار دامنه های ازاد شده رنک دار دامنه های رنکدار ازاد فروش دامنه های رنک دار معرفی دامنه های رنکدار سایت دامنه های پیج رنکدار ازاد دامنه های رنک دار ir

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

پیداکردن دامنه با دامین اتوریتی بالا بدون نرم افزار
دامنه های رنکداردامنه های ازاد شده رنک داردامنه های رنکدار ازادفروش دامنه های رنک دارمعرفی دامن
پیداکردن دامنه با دامین اتوریتی بالا بدون نرم افزار دامنه های رنکدار دامنه های ازاد شده رنک دار دامنه های رنکدار ازاد فروش دامنه های رنک دار معرفی دامنه های رنکدار سایت دامنه های پیج رنکدار ازاد دامنه های رنک دار ir

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دامنه های رنکداردامنه های ازاد شده رنک داردامنه های رنکدار ازادفروش دامنه های رنک دارمعرفی دامن

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دسته بندی
کارآفرینی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
71447 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

سلام ای قاصدک بر مرکب باد جهان در زیر پایت گشته ازاد چه دنیایی از این زندان و بیدادگون در زیر خاک زنجیر و فریادهمی پیغام دارم من برایت نباشد فاش پیغامم شفاعت تو را باشد زدنیا شاد و خندان چه آگه باشد از فقدان و زندانمرا بین سالها در بند خاکم پیامی را برایت هدیه دارم بشین تا من برایت قصه گویم همه شب ناله هایم گریه خونم ندیدم خوش ز هر قاصد پیامی همه بازیچه و نیرنگ و بازی تو را رازی باشد انچه دیدی ز هر پیغام نهفته یک امیدی زهر پیغام در ان پیم
این کتاب به تازگی چاپ شده. فک کنم یا متعلق به دیزنی هست یا از هزار و یک شب باز سازیش کردن ولی کتاب حدود یک یا دو سال پیش چاپ شده. زبان کتاب انگلیسیه.
خلاصه:
وقتی علائدین، یک دزد خیابانی، جن چراغ جادو را ازاد میکند، میبیند که ارزوهایش به حقیقت میپیوندد. ولی نیرو های شیطانی نقشه های دیگری برای چراغ جادو دارند. ایا او میتواند از چراغ جادو و شاهزاده جازمین و علاقه اش به او محافظت کند؟

دانلود کتاب
ادامه مطلب
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی درمورد انتخاب رشته
اطلاعات مهمی در مورد دانشگاه آزاد
مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته 99
آخرین فرصت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
چند روز تعطیلی هیچ کار مفیدی نکردم نه که برنامه نداشته باشم داشتم ولی هیچ حس و شوری نداشتم برای انجام دادنش انگار دلم میخواست همه کاری انجام بدم بجز کارهایی که باید انجام میدادم... 
نمیدونم این بی حس و حالی از کجا میاد. حس میکنم امتحانم بلدم ولی هم چنان استرس دارم... دیروز جواب آزمون عملی حسابداریم اومد از ۱۰۰ نمره ۹۰ گرفتم و خیلی خوشحال شدم از این بابت :) 
دلم برای نگاه عزیزم تنگ شده ولی نمیدونم کجاست و امیدوارم که برگرده کلی با حرفاش حالم خوب
الان که دارم مینویسم فقط ۱۶۵ صفحه از کتابم مونده اگه تا شب بشینم پاش تموم میشه اما میخوام از الان تا شب رو  زبان کار کنم. چون خیلی ضعیفم و نیاز به تمرین زیاد دارم مها هم قبول کرده یه چیزاییی که نمیدونمو بهم یاد بده. خیلی این کتابو دوست دارم این که این چیزایی که نوشته شده رو اون نوشته کتابایی که خونده یادم باشه تربیت احساسات فلوبر رو بخرم تا بخونم. دلم میخواد چیزای بیشتری بنویسم میخواستم توضیحاتی که بنیامین از عکس کافکا رو گذاشته بذارم اما مها
اصل قضیه اینه که اگه نتونم برای امتحان ماه اینده م حداقل نمره رو بگیرم، تمام تلاش های این مدتم پوچ میشه.
خستگی چند ماه گذشته + نگرفتن اون نمره ی رویایی توی تافل که براش زحمت کشیده بودم + اعصاب خوردی های این چند روز گذشته؛ باعث شده بیش از پیش سست و کرخت بشم.
در نتیجه اینکه تا لنگ ظهر میخوابم و موقع درس خوندن هم حواسم پرته.
خواهرم امشب بهم گفت همیشه فرق و تو و بقیه آدما در این بوده که دیرتر خسته میشی؛ اینو یادت نره.
فکر کردن به این جمله شاید باعث بش

خیلی جالبه نظرسنجی گذاشته تو پیجش ک اگر ب گذشته برگردید چی رو تو زندگیتون تغییر میدید یا انجام نمیدیدب غیر از کسایی ک راضی بودن و چیزی رو تغیر نمیدادن بقیه حول چندتا مسئله بود فقط:1. ازدواج نمیکردم با این فرد. بچه دار نمیشدم2. این رشته تحصیلی رو انتخاب نمیکردم (اکثرا به اجبار خانواده رفته بودن یه رشته تحصیلی خاصی)3. کار بهتری انتخاب میکردم4. مهاجرت میکردم از ایران5.تفریح میکردم و ازاد بودم بدون نگرانی قضاوت دیگران کارایی ک دوست داشتم میکردم و
دستگاه نشان داده شده در تصویر زیر به عنوان پلوپز و آرام پز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
مرحله ۱
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب دو عدد پیچ نگهدارنده دسته در دستگاه را باز کنید.
دقت کنید مراقب باشید تا شیشه در، از روی آن نیفتد.
مرحله ۲
پس از بازکردن پیج ها، دسته را از در پلوپز – آرام پز بردارید. شیشه نیز ازاد می شود. شیشه را در محل امنی نگهداری کنید.
روش باز کردن باز کردن دسته های پلوپز – آرام پز برقی
مرحله ۳
به وسیله پیچ گوشتی چهارسوی مناسب
امتیازِ قهرمان بازی فوق العاده زیبا و محبوبِ فوتبال از استودیوی بازیسازی First Touch برای گوشی های با سیستم عامل اندروید است که سازنده آن بازی های نام آشنای Dream League Soccer و First Touch Soccer را در کارنامه درخشان خود دارد، بازیهای محبوبی که دانلود میلیونی از گوگل پلی داشته است! این بازی به صورت مرحله ای طراحی شده است و در ان شما به مرور ویژگی های جدید نظیر کرنر، ضربه ازاد و …
ادامه مطلب
امروز نوبت آنتروگرافی داشتم
اسفند ماه وقت گرفتم و 26خرداد بهم وقت دادن
دکتر گفت دردهایی که دارم دلیلش باید مشخص بشه... 
این سه ماه خیلی استرس روم بود... 
دوتا احتمال وجود داشت، سرطان یا هر توده شکمی، و کرون
یک روز قبل باید از خوردن غذا اجتناب کنم، پور pegبخورم که شکمم خالی خالی باشه
همه کارهارو کردم ،یه امپول باید میگرفتم که تو دفترچه بیمم نوشته بود
اومدم برم امپول و بگیرم دیدم دفترچه بیمم نیست!!!! آب شده بود رفته بود زیر زمین
تمام خونه و زندگی و ز
داشتم فکر میکردم که اره... چقدر هم من دوست دارم برم خارج... برای زندگی تا اخر عمر؟! نمیدونم فقط میدونم از این وضعیتم متنفر متنفررررم، فقط یک جور میشه از این وضعیت افتضاح خلاص شم احساس خفگی میکنم دارم خفه میشم خیلی خیلی... دیگه همه جوره از اینجا متنفرم  دیگه از جنگیدن با عالم و ادم حسته شدم فقط میخام رها شم به زودی و تضمینی... وضعیتم یا پارسال؟ همونه. دوسال پیش؟ همونه... پنج سال پیش؟ همونه، همونه، همونه.
داشتم فکر میکردم مثلا یک کاری کنم برم شهر دیگه
من اومدم از نمایشگاه کتاب امسال. با ساجده قرار داشتم. دیگه رفتیمو کلی گشتیمو کتاب خریدیم خیلی خوش گذشت. غرفه استادمم رفتیم خودش نبودانگار یه چیزی‌کم بود. یاد اون سال افتادم که بود. با ساجده کلی دلمون براش تنگ شد. آقای پور ازاد ولی بود کلی ازش سوال پرسیدیم.هی رفتیم هی اومدیم. و خب هنوز کتاب جدید نداشتن افتاد بعد نمایشگاه که منم منتظرم چاپ بشه زودتر بخرم. اما دوتا کتابی که از نشرشون نداشتم رو خریدم. دیگه این که کتاب استادمم دوباره خریدم چون مال
تغیر اب و هوا :MAKEITRAIN

لغزنده شدنماشین ها :SNOWDAY

چترنجات :SKYDIVE

دویدن سریع:CATCHME

خون و سلاح:TURTLE

کم شدن سرعت بازی:SLOWMO

شکست ناپذیری(5 دقیقه): PAINKILLR

نشانه گیری اهسته: DEADEYE

هواپیما : BARNSTORM

بالگرد: BUZZOFF

ماشین:TRASHED

لیموزین: VINEWOOD

ماشین: RAPIDGT

موتور:OFFROAD

موتور:ROCKET

ماشین: COMET

دوچرخه: BANDIT

سقوط ازاد از اسمان : SKYFALL

حرکت اهسته:SLOWMO

بازیابی توانمندیها: POWERUP

حالت مستی: LIQUOR

بدون جازبه: FLOATER

کاهش سطح تعقیب : LAWYERUP

افزایش سطح تعقیب: FUGITIVE

ا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- کانال ایران فردا یک جنابی که گویا حقوق دان است سخن میراند  من به اینجا رسیدم که ایشان میفرمودند شخصی ما باتوسط اطللاعاتی – که سربازان گمنام ایشان از تهران درباره شخصی بنام حمیدنوری  دادهاند هویت ایشان مشخص کزدیم که ایشان حمید نوری است  این امرنشان میدهد- که بظاهر ارادی به غرب میروند ولی اسم  وفمیل انها  اسمامی مستعار است واقعی نیست حال چه  نیاز ی به اسم وفامیل واقعی دارند-؟؟ این افراد  ظاهر بیان کرد
نمیدونم وقتی نطفه بعضی ادما داشته بسته میشده خدا چی دیده تو اینده ی اون فرد که انقدر همه چیش باید تکمیل و عالی باشه ، حیف از این و زندگی با ارزش نیست که باید تباه بشه بیخود به خاطر انتخابایی که دست خودمون نیست هععععععی
خلاصه غر زدم که بگم این ایکون چطور میتونه انقدر جیگر باشه و تا این اندازه زیبا
فکر کنم توزندگی قبلیش ازاون مقاما  داشته ای خدا اخه چرا باید جبر  جغرافیایی من گیر بندازه و نتونم اونجور که دلم میخواد رویا پردازی کنم؟ یعنی یروز می
دانلود پاورپوینت در مورد چک در قانون تجارت ،در این پاور پوینت که در 20 اسلاید آماده شده است به تعریف چک و انواع آن و تعریفی کامل و جامع از آن پرداختیم ، که دوستان عزیز میتونن از آن برای تحقیق دانشگاهی خود یا موضوعات ازاد استفاده کنند ، برای ساختن پاورپوینت با موضوعات دلخواه شما با پایینترین قیمت در بخش ارتباط با ما میتونین پیام بدین که در سریعترین زمان ممکن براتون آماده میکنیم. با تشکر

برای دانلود کلیک کنید
یکی از دخترای ایرانی که توی یه استان دیگه زندگی میکنه
و از من حدود 5 سال بزرگتره
افسردگی داره
دختر خیلی خوبی هست
درونگرا هست
ولی خب افسردگی هم داره
یعنی من چند بار باهاش صحبت کردم و احساس کردم که خیلی به مرز افسردگی رسیده
نه ماه دیرتر از من اومده اینجا
و جالبش اینه که اولش که اومد با دو تا ایرانی هم خونه بود
بیست روز نشده یه خونه برای خودش گرفت و رفت اونجا
که ازاد باشه و رها
و الان به شدت افسرده شده
یادمه همیشه بهم میگفت که وای خدا تو چقدر عذاب م
سایتی در مورد  ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99
اطلاعاتی در مورد ثبت نام آزاد
دانشگاه آزاد 99 و آزمون دکتری
سایتی در مورد ثبت نام کنکور دکترا آزاد ۹۹
اطلاعاتی در مورد کنکور دکترا 
سایتی در مورد دکترا 99 و ثبت نام آن
سایتی در مورد کنکور دکترا ازاد ۹۹
اطلاعات تحصیلی مهم
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .

باسلامپسری هستم24سالهاز سال89عاشق دختری شدم در سن کمو بعد دو سال متوجه شدم دو طرفه هستتا سال96با هم درارتباط بودیم و خانواده من اطلاع داشتنبعد سال96ترکم کرد بخاطر بیکاری و سربازی و….امروز سال98 با ملی اسرار زنگ زد بهم گفت اگر منو میخوای باید اقدام کنی ب خواستگاری، من شغلم محکم نیست و پرامد انچنانی ندارم،و بابامینا دوطبقه هستن و میتونن یک منزل در ابتدا در اختیارم بزارن،ولی با شرایط من….میخوام راهنمایی کنید ک برم خواستگاری؟من عاشقش بودم و هست
دیروز یکی از اقوام مامانم ازش پرسیده دخترتون درسشو تموم کرده؟
مامانم با حالت تعجب گفته نه من دختر هنوز سال سوممه
بعد گفته مگه دخترتون میکروبیولوژی نمیخونده؟
مامانم دیگه بیشتر تعجب کردهتوضیح داده نه دندونه
بعد بنده خدا گفته بود یکی بهش گفته دخترتون دوسال!!!!پشت کنکور بوده بعدم میکروبیولوژی قبول شده-_-
خداوکیلی تا چه حدحسادت دیگه؟
واقعا من تو زندگیم کاری به این ندارم که فلان قومم چیکار کرده یا نه مخصوصا اگه درسی باشه:/
اینم روی اون حرفایی شنی
از بند امتحانات ازاد شدیم و وارد تابستون شدیم
و اونم چه تابستونی*____*
چندروز دیگه باید 8 میلیون شهریه بدم دانشگاه و به معنی واقعی موندم از کجابیارم  :/
مهمانی بدترین ایده ممکن بود احتمالا
ولی همچنان روال بیخیال بودنم رو حفظ کردم
تا ظهر میخوابم زیر کولر به هیچی فکر نمیکنم
بعدش هم یه غذایی پیدابشه نشه میخورم و میزنم از خونه بیرون
شب ها یه چندتا فیلم و چندصحفه کتاب و یکم هم کانتر میزنم و باز به اغوش خواب میروم
و من روز انتخاب واحد بدبخت ترینم
واخ
اموزش تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از مهمترین قطعات و لوازم ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در بهینه کار کردن ماشین لباسشویی بازی میکند می پرسید چطور؟
اموزش لاستیک دور درب ماشین لباسشویی:وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشویی است تا در زمان کار ماشین لباسشویی به دلیل سرعت بالای دیگ و چرخش ان باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد این یک از هوشمندانه ترین راهکارهایی

سلام دوستای خوبم امروز هم پارت دوم اموزش ترانه سرایی رو داریم:)
اولش یه توضیح کوچولو در مورد شعر و ترانه میدم و بعدش میریم دوتا از قواعد ترانه سرایی رو با هم مرور میکنیم.خب از خود ترانه شروع میکنیم. ترانه چه فرقی با شعر داره؟!ترانه از بعضی جهات به شعر شباهت داره ولی اصلی ترین تفاوتش زبان گویشیش هست. چون زبان شعر ادیبانه ست ولی ترانه زبانش عامیانه هست. حتی قالب هاشونم به هم دیگه شباهت داره. ولی بخاطر همین زبان ساده و عامیانه ش  دست و بال ترانه

توضیحات فایل
جزوه و سوالات درس حسابرسی ۱
دانشجویان گرامی،محتوای این فایل شامل جزوه حسابرسی ۱ ویرایش سال ۹۸-۹۷ مقطع کارشناسی رشته حسابداری دانشگاه آزاد در ۶۹ صفحه بهمراه نمونه سوالات تستی و تشریحی درس حسابرسی یک پایان ترم گذشته همراه با جواب با کیفیت عالی بصورت تایپ شده می باشد که پس از پرداخت انلاین ،می توانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
فهرست کلی مطالب جزوه حسابرسی ۱ :
فصل اول: کلیات
فصل دوم: آیین رفتار حرفه ای
فصل سوم: گزارش حسا
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-مقاله ای از  یون هاپ-4 ماه می- کره جنوبی-متفکری سئول- ومتخصصین دولت کره جنوبی- طرحی  را - که درباره تجارت ازاد با کره شمالی- را—امضاکردن- که به ریفورم  یا اصلاحات ملت کمونیست- را شتاب دهد- به  اتحاد هردو درجهت  بازار بیناللمللی کمک کندکه یک اعلامیه این سازمان درروز دوشنبه انرا اعلام کرد وحالانکه  مسلمانان درجهت تفرقه ونابودی  اقتصادی کشور های مسلمانان سعی وافر دارند-؟؟ سازمان برای سیاست اقتصادی بین ا
به نام او...
انواع حس های مختلف و خاطرات قدیمی درحال مرور شدن هستن در من.در خود من
حس های سال کنکور و یک سال اول دانشگاه و خابگاه و ...
حس بودن خاله اینا و ...
حس اولین باری که تورو دیدم! حتی دومین و سومین بار و تمام خاطرات خوب پارسال تابستون و حرف زدن های تا صبح! حتی اون یک شبی که ۷:۳۰صبح خوابیدیم.
واقعا پارسال کجا بودم و الان کجام و سال های بعد قراره کجا باشم و دغدغه های فکریم چیا باشه؟
این روزا خیلی بیکار و بی حوصلم.
فقط شب ها یک ساعت قدم میزنم و سعی م
در خصوص برخی رخدادهای داخلی مانند سرنگونی هواپیمای مسافربری توسط سپاه ، برخی راه و روش مشابه ای دارند!
ترامپ
نتانیاهو
سفیر انگلیس
تعداد اندکی از دانشجویان
تعداد انگشت شماری ازنماینده گان مجلس 
تعداد کمی مشاغل ازاد که حتی سواد هم ندارند!
و ..........
جالب اینجاست که علیرغم داشتن سطح تحصیلات و درک متفاوت ،خواسته ی آنها و حتی جملاتی که بر زبان می آورند دقیقا مشابه است!
کاشف بعمل آمد که اینها در یک کار مشترکند! 
همه ی آنها بیننده ی برنامه های ماهوا
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخص  است- شخصی به اداره ای رفت ومثلا با نامه نویسی
وبایگانی فرمودند دست ماخالی است پول اش را پرداخت کنید فرمودند این که سهل است
حقوق کارند هم ساعتی دهزارتومان هم ماحاضر هستیم بدهیم- اما یک شرط دارد کا روی
رقه های رسمی ایران و –ونزوئالا شعار مرگ بر امریکا حک شده  باشد- در دانشگا ازاد ارسنجان دانشجویان به یک
استباط  بکر رسیدند که اول مثلا فوق لیسانس
مالی بگیریند وبعدفوق لیسانس روانشناسی بالینی 
بگیرند ویابرعک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها